Drużyna U-14 zagrała z "Portowcami" 27 lut

Drużyna U-14 zagrała z "Portowcami"

Dziś w meczu sparingowym z rówieśnikami z Pogoni Szczecin zmierzyli się młodzi Miedziowi z drużyny U-14. O krótki komentarz do boiskowych poczynań podopiecznych poprosiliśmy trenera Emila Nowakowskiego.

27 lut 2021 19:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

"Był to naprawdę dobry, wartościowy sparing naszej drużyny z silnym, uznanym przeciwnikiem. Od początku meczu narzuciliśmy rywalom swój styl gry, przez cały czas kontolując przebieg spotkania. Wysokie tempo, dobra praca zespołowa naszej drużyny pozwoliła nam stworzyć sobie wiele sytuacji podbramkowych i zasłużenie triumfować" powiedział trener Nowakowski.

____

Sparing U-14

Zagłębie (skład wyjściowy): Matysek, Ratajczak, Skrobich, Solecki, Michura, Siciński, Gap, Dziewiatowski, Szulc, Popielec, zawodnik testowany.

Grali także: Słobodzian, Bomba, Szczepański, Marek, Masztalerz.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi