U-15: Lech lepszy w sparingu 27 lut

U-15: Lech lepszy w sparingu

Dziś wyjazdowe spotkanie z poznańskim Lechem rozegrał zespół Zagłębia U-15. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Zapraszamy na krótki raport z tego spotkania, jaki i komentarz trenera Marka Sinkiewicza.

27 lut 2021 18:30

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

"Dziś rozegraliśmy ostatni nasz sprawdzian przed startem ligi, rywalem był niezwykle wymagający Lech Poznań, który moim zdaniem jest najmocniejszym zespołem, z jakim mierzyliśmy się dotychczas w tym sezonie. Samo spotkanie było bardzo wyrównane, mecz stał na bardzo wysokim poziomie, przez pierwsze 80 minut tak naprawdę żaden zespół nie był w stanie zdobyć przewagi nad przeciwnikiem, jak i wstrzelić się w bramkę rywala. Co prawda w ostatnich 10 minutach straciliśmy dwie bramki, niemniej jednak jestem zadowolony zarówno z przebiegu gry, jak i realizacji przez zespół przedmeczowych założeń. Był to naprawdę bardzo dobry sprawdzian dla naszej drużyny." powiedział trener Sinkiewicz.

____

Sparing U-15

Lech Poznań 2:0 Zagłębie

Zagłębie (skład wyjściowy): Matys, Dorożko, Orlikowski, Sobek, Sokołowski, Niedźwiedź, Sowiecki, Kaczmarek, Skoczylas, Droździk, Reguła.

Szatkowski, Łazor, Kordus, Stańczak, Szostak, zawodnik testowany.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi