Harmonogram ligowych spotkań 11 wrz

Harmonogram ligowych spotkań

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem ligowych spotkań, które w nadchodzący weekend rozegrają zawodnicy AP KGHM Zagłębie.

11 wrz 2020 12:17

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

III LIGA – KGHM Zagłębie II

8. kolejka III ligi
12 września, g. 13:00 – boisko nr 4
KGHM Zagłębie II - Warta Gorzów Wielkopolski

Więcej tutaj.

CLJ U-18

W ramach 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18, podopieczni trenerów Marcina Cilińskiego i Pawła Sochackiego zmierzą się na wyjeździe z Gwarkiem Zabrze. W ostatnim spotkaniu “Miedziowi” ulegli Cracovii, która na własnym boisku strzeliła nam 3 bramki. Lubinianie obecnie zajmują 13. miejsce w tabeli, wciąż mając jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Tymczasem nasi rywale przegrali w ostatniej kolejce z Lechem Poznań i po czterech kolejkach zajmują 14. miejsce. 

5. kolejka CLJ U-18
13 września, g. 12:00 – Zabrze
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin

CLJ U-17

Podopieczni trenera Sebastiana Szwedy i Przemysława Zatwarnickiego zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa w ramach 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17. Rywale spod Jasnej Góry są obecnie liderem tabeli z dorobkiem 10 punktów. W ostatniej kolejce pokonali Odrę Opole 2:1. Tymczasem “Miedziowi” zajmują 3. miejsce i mają na swoim koncie 7 punktów. W ostatnim spotkaniu, na własnym boisku zremisowali ze Śląskiem Wrocław.

5. kolejka CLJ U-17
12 września, g. 12:00 - Częstochowa
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin

DLJM U-16

Drużynę prowadzoną przez trenerów Tomasza Bożyczko i Przemysława Chojnowskiego czeka wyjazd do Legnicy. Z rywalami zza miedzy zmierzymy się w ramach 5. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. W poprzednim spotkaniu “Miedziowi” pokonali Parasol Wrocław po golu w ostatnich sekundach spotkania. Natomiast Miedź przegrała z FC Wrocław Academy. Po czterech kolejkach oba zespoły zajmują odpowiednio 2. i 3. miejsce z takim samym dorobkiem punktowym.

5. kolejka DLJM
12 września, g. 11:00 – Legnica
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin

CLJ U-15

Trenera Marka Sinkiewicza i jego podopiecznych czeka w sobotę wyjazd do Opola, gdzie zmierzą się z miejscową Odrą w ramach 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15. “Miedziowi” są obecnie liderem tabeli. W ostatnim spotkaniu zremisowali z Rakowem Częstochowa 1:1. Tymczasem Niebiesko-Czerwoni po czterech kolejkach zajmują 6. miejsce z dorobkiem 4 punktów. W ostatniej serii spotkań mierzyli się ze Śląskiem Wrocław. Ich mecz zakończył się wygraną “Wojskowych” 4:0. 

5. kolejka CLJ U-15
12 września, g. 12:00 – Opole
Odra Opole - Zagłębie Lubin

U-14 I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz

Przed drużyną trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego derby Dolnego Śląska. W ramach 4. kolejki I Ligi Wojewódzkiej Trampkarz, lubinianie na własnym boisku podejmą Śląsk Wrocław. W ostatniej kolejce “Miedziowi” pokonali Lechię Dzierżoniów 6:0. “Wojskowi” przegrali natomiast z Miedzią Legnica. Dla naszych trampkarzy derby są okazją na umocnienie się na pozycji lidera, którą zajmują z kompletem zwycięstw. Ich jutrzejsi rywale zajmują 6 pozycję z zaledwie jednym punktem po remisie z Parasolem Wrocław.

4. kolejka I LWT
12 września, g. 10:00 – boisko nr 5
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

U-13 II Liga Wojewódzka C1 Trampkarz

Podopieczni trenerów Piotra Błauciaka i Patryka Koszarskiego zmierzą się z drużyną Konfeksu Legnica w ramach 4. kolejki II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Lubinianie nie mieli szczęścia i w ostatnim spotkaniu ulegli starszym rywalom z Łużyc Lubań 2:8. Po trzech kolejkach zajmują 6. miejsce z dorobkiem 3 punktów. Ich sobotni rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie wygrali jeszcze żadnego spotkania. W ostatniej kolejce grali z Górnikiem Polkowice i przegrali 0:12.

12 września, g. 12:30 – boisko nr 5
Zagłębie II Lubin – Konfeks Legnica

U-12 M I Liga Wojewódzka Młodzik

Młodych adeptów lubińskiej akademii czeka w sobotę wyjazd do Wrocławia, gdzie w derbach zmierzą się ze Śląskiem w ramach 3. kolejki I Ligi Wojewódzkiej Młodzik. W poprzedniej kolejce “Miedziowi” zmierzyli się ze swoimi młodszymi kolegami z drużyny U-11, którzy również grają w I LWM. Mecz zakończył się zwycięstwem starszych adeptów Akademii. Z sumą 4 punktów lubinianie zajmują 3 miejsce. Zaraz za ich plecami plasuje się sobotni rywal. “Wojskowi” w ostatniej kolejce pokonali Miedź Legnicę 10:0.

3. kolejka I LWM
12 września, g. 16:00 - Wrocław
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

U-12 M

Młodzi adepci AP KGHM Zagłębia w ten weekend będą uczestniczyć w turnieju piłkarskim Ząbkowice Śląskie CUP. “Miedziowi” będą mieli szansę zmierzyć się z rówieśnikami z całej Polski i zagranicy. W turnieju będą uczestniczyć drużyny Lecha Poznań, Legii Warszawa, Śląska Wrocław, Cracovii, Pogoni Szczecin, Lechii Gdańsk, Jagiellonii Białystok oraz Lechii Dzierżoniów, Orlika Ząbkowice Śląskie, Olympiku Wrocław oraz czeskiego Banika Ostrava.

Od 11 do 13 września

U-12 B II Liga Wojewódzka Młodzik

Lubinianie grający w II Lidze Wojewódzkiej Młodzików zmierzą się na wyjeździe z Miedzią II Legnica. W poprzedniej kolejce “Miedziowi” musieli uznać wyższość rywali z Nysy Zgorzelec. Obecnie drużyna U-12 B zajmuje 5 miejsce w tabeli. Ich rywale w ostatnim meczu pokonali Górnik Polkowice i są wiceliderem.

3. kolejka II LWM
12 września, g. 17:30 - Legnica
Miedź II Legnica - Zagłębie III Lubin

U-11 M I Liga Wojewódzka Młodzik

“Miedziowi” z drużyny U-11 również rywalizują w I Lidze Wojewódzkiej Młodzik. Grają tam ze starszymi kolegami i co przez to idzie, spotkania są dla nich trudniejsze. Mimo to dzielnie podchodzą do kolejnych spotkań. W ostatniej kolejce przegrali ze swoimi starszymi kolegami z Akademii. W najbliższym spotkaniu z Chrobrym Głogów powalczą o pierwsze ligowe zwycięstwo. Ich przeciwnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem na koncie.

3. kolejka I LWM
12 września, g. 15:00 – boisko nr 5
Zagłębie II Lubin – Chrobry Głogów

U-11 B III Liga Okręgowa Młodzik

Lubinianie z drużyny U-11 Biała w sobotę zmierzą się na wyjeździe z Kuźnią Jawor w ramach 3. kolejki III Ligi Okręgowej Młodzik. W ostatnim spotkaniu “Miedziowi” pokonali Stal Chocianów 4:0, natomiast ich rywale przegrali z Chrobrym Głogów 3:5. Oba zespoły zajmują odpowiednio 2 i 4 miejsce w tabeli. Zawodnicy AP Zagłębia utrzymują pozycję wicelidera, ustępując liderowi jedynie gorszym bilansem bramkowym.

3. kolejka III Ligi Okręgowej Młodzik
12 września, g. 11:00 – Jawor
Kuźnia Jawor - Zagłębie Lubin

LIGA TRAWIASTA 2011, 2012

Już w niedzielę roczniki 2011 i 2012 zmierzą się w Lidze Trawiastej, której organizatorem tym razem jest Zagłębie Lubin.

13 września, g. 9:00

V LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK - Zagłębie Lubin FUTURE

Już w niedzielę swój kolejny mecz rozegrają młodzicy z ZL Future. W ramach 3. kolejki zmierzą się z Akademią Piłkarską FEMGOL Lubin. W poprzednim spotkaniu podopieczni trenera Krzysztofa Kotlarskiego pokonali Chrobrego III Głogów 9:0.

3. kolejka V LOM
13 września, g. 14:00 – boisko nr 6
Zagłębie Lubin FUTURE – FEMGOL Lubin

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi