Mecze U-13 i U-12 Miedzianej 30 kwi

Mecze U-13 i U-12 Miedzianej

W ubiegłą środę swój mecz rozgrywa drużyna U-13, dzień wcześniej grała też U-12 Miedziana. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tych spotkań wraz z komentarzami trenerów.

30 kwi 2021 14:30

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

U-13

Zagłębie - Górnik Złotoryja U-15

Trener Piotr Błauciak: Nie da się ukryć, że dzisiejszy mecz zakończył się wynikiem charakterystycznym raczej dla hokeja, a nie piłki nożnej. Nasza gra momentami była naprawdę bardzo dobra. Bardzo cieszy, że potrafiliśmy kompletnie zdominować środek pola, dodając do tego również wysoką skuteczność pod bramką rywali. Szczególnie imponowała duża liczba pojedynków jeden na jednego, które wygrywaliśmy, ogólnie rzecz biorąc zwycięstwo z naszej strony było zdecydowanie zasłużone. Bramki traciliśmy po indywiudalnych błędach zawodników

Zagłębie (skład wyjściowy): Majdański - Klimpel, Nadbrzeźny, J. Fogt, S. Fogt, Błauciak, Piech, Chmielowiec, Janik, Rybka, Ligocki.

Grali również:  Duczkowski, Kowalski, Foks, Bębas, Zębacki.

_____

 

U-12 Miedziana

Majdan Bolesławice - Zagłębie

Trener Przemysław Chojnowski: Za nami trudne, ale wartościowe spotkanie, rozegrane zaledwie 2 dni po ostatnim meczu. Przeciwnik postawił nam twarde warunki, był silny fizycznie i starał się wywierać presję. Trudno było nam budować składne akcje po ziemi ze względu na kiepski stan boiska. Jednak był to dla nas dobry sprawdzian charakteru i z zadowoleniem możemy stwierdzić, że chłopcy go zdali.

Zagłębie (skład): Baranowski, Bąk, Berkowski, Bielak, Garboś, Kasprzak, Kossowski, Kożyczak, Laskowski, Poręba, Styczyński, Tomaszewski, Wingert.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi