Pewna wygrana z rezerwami Miedzi 20 lip

Pewna wygrana z rezerwami Miedzi

W drugim meczu kontrolnym podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego zmierzyli się z rezerwami Miedzi Legnica, notując pewne zwycięstwo 4:0. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli Kacper Laskowski, Bartosz Białek, Kacper Chodyna i Błażej Czuban.

20 lip 2019 12:54

Autor AP KGHM Zagłębie

Druga drużyna KGHM Zagłębia bardzo dobrze weszła w mecz, w ciągu pierwszych kilku minut spotkania oddając dwa groźne strzały, które pechowo nie znalazły swojego miejsca w siatce rywali. Najpierw z dystansu huknął Białek, chwilę później Żmijewski, jednakże piłka trafiała w słupek i poprzeczkę. Na szczęście nie czekaliśmy zbyt długo na trafienie otwierające wynik spotkania - w 12. minucie Bartek Białek pewnie pokonał golkipera Miedzi. W ciągu następnego kwadransa "Miedziowi" trafiali jeszcze dwukrotnie. Na listę strzelców wpisali się kolejno Kacper Chodyna i Kacper Laskowski.

Po kilkuminutowej przerwie i chwilowym odpoczynku, którego nie ułatwiała bardzo wysoka temperatura, wróciliśmy na boisko. Rywale ruszyli do odrabiania strat, jednakże nie udało im się pokonać lubińskiej defensywy. Pod koniec czasu gry wynik meczu ustanowił Błażej Czuban, wykorzystując asystę Dudzińskiego. Sparing KGHM Zagłębia II z Miedzią II Legnica zakończyliśmy wygraną 4:0.

Mecz kontrolny, 20 lipca, godz. 11:00

KGHM Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica 4:0