Po 3 punkty z SMS-em! 27 lis

Po 3 punkty z SMS-em!

Już jutro drużyna U-18 podejmie w Lubinie SMS Łódź. Spotkanie, które rozegrane zostanie w ramach 16. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, rozpocznie się o godzinie 13:00. Zapraszamy na zapowiedź tego zbliżającego się pojedynku.

27 lis 2020 16:05

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Miedziowi mają za sobą bardzo udaną niemal już całą rundę. Po rozegraniu 15 kolejek znajdują się na 3. miejscu w tabeli, z dorobkiem 28 punktów i stratą zaledwie trzech do lidera. W ostatniej serii spotkań lubinianie zmierzyli się z Pogonią Szczecin. Pełne emocji spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Pojedynek z SMS-em Łódź będzie dla podopiecznych trenera Marcina Cilińskiego okazją na przerwanie serii spotkań bez wygranej. W ostatnich trzech meczach dwukrotnie remisowali i raz schodzili z boiska po przegranej.

Łodzianie plasują się obecnie w środku tabeli. Dotychczas sześć razy wygrywali, zaliczyli jeden remis i siedmiokrotnie musieli uznać wyższość rywali. Przełożyło się to na 20 punktów po 15 kolejkach. W ostatniej serii gier SMS Łódź zmierzył się z Koroną Kielce. Scyzoryki wygrały to spotkanie 2:1. W tym sezonie Miedziowi mieli już okazję mierzyć się z łódzką drużyną. W inauguracyjnym spotkaniu sezonu 20/21 padł bezbramkowy remis.

Miedziowi, trzymamy kciuki za zwycięstwo!

16. KOLEJKA CLJ U-18

28 listopada, g. 13:00 – boisko nr 5

Zagłębie Lubin – UKS SMS Łódź

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi