Pokazali miedziowy charakter! 28 lis

Pokazali miedziowy charakter!

W meczu 16. kolejki CLJ podopieczni trenerów Marcina Cilińskiego i Pawła Sochackiego podjęli w Lubinie SMS Łódź. Spotkanie, w którym nie brakowało emocji, zakończyło się zwycięstwem Miedziowych 3:2. Panowie, brawo za walkę do końca!

28 lis 2020 15:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Pierwsze trafienie Miedziowi odnotowali stosunkowo szybko - w 20. minucie piłkę do siatki rywala posłał Adrian Bukowski, strzałem głową otwierając wynik spotkania. Rywale postawili twarde warunki, skutecznie uniemożliwiając lubinianom zwiększenie prowadzenia. Dobrze funkcjonująca defensywa w obu ekipach skutkowała tym, że na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0. 

Po wznowieniu spotkania podopieczni trenerów Cilińskiego i Sochackiego ruszyli na bramkę rywali, chcąc zwiększyć prowadzenie, by złapać tym samym nieco oddechu. I choć ta sztuka Miedziowym się udała - w 55. minucie gola strzelił niepilnowany na 5. metrze Oliwier Sławiński, to o spokoju nie było mowy. Chwila dekoncentracji, przypadkowe błędy i w 65. minucie z dwubramkowej przewagi Zagłębia, zrobił się remis. 

Końcówka spotkania zdecydowanie należała do Miedziowych, którzy ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem w 83. minucie z okolic 16 metra pięknie przyłożył Kacper Zając, nie dając żadnych szans golkiperowi SMS-u! Niezwykle ważne dla końcowej klasyfikacji w tabeli 3 punkty, powędrowały na konto Zagłębia. 

Panowie, brawo za walkę do końca! 

16. kolejka CLJ U-18 

Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź 3:2

Bukowski 20, Sławiński 55, Zając 83 

Zagłębie (skład wyjściowy): 1. Steffen - 2. Kolan, 3. Rogalski, 4. Posmyk, 5. Karasiński, 6. Kocaba, 7. Masiak, 8. Zając, 9. Sławiński, 10. Bukowski, 11. Pieńko.

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi