Podział punktów w meczu z Wartą 25 maj

Podział punktów w meczu z Wartą

Druga drużyna KGHM Zagłębia zremisowała w Lubinie z Wartą Gorzów 1:1. Bramkę dla "Miedziowych" w meczu 31. kolejki III ligi zdobył Damian Kasprzak.

25 maj 2019 15:59

Fot. AP KGHM Zagłębie
Autor AP KGHM Zagłębie

Udostępnij

Akademia

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczeli zawodnicy KGHM Zagłębia II, którzy otworzyli wynik już w 3. minucie meczu. Precyzyjne dośrodkowanie Marcina Gołębiowskiego wykorzystał Damian Kasprzak, który strzałem głową pokonał golkipera Warty. Parę minut później Gołębiowski podjął dobrą decyzję o próbie zdobycia trafienia z dystansu, jednak dobrą interwencję zaliczył Królczyk. W okolicach 35. minuty jeden z zawodników gości wykorzystał lukę w defensywie "Miedziowych", wdzierając się w nasze pole karne. Na skutek zatrzymania akcji faulem, arbiter podyktował jedenastkę. Warta wyrównała wynik spotkania na 1:1. 

Choć drużyna rezerw KGHM Zagłębia w drugiej połowie podejmowała próby wyjścia na prowadzenie, to żadna z nich nie zakończyła się umieszczeniem piłki w siatce. Mecz 31. kolejki III ligi zakończył się podziałem punktów. 

Adam Buczek, trener KGHM Zagłębia II Lubin

- To był dla nas ciężki mecz z kilku przyczyn. Przede wszystkim odczuwamy na sobie trudy całego sezonu, zwłaszcza mam tu na myśli ostatni czas, gdzie naprzemiennie rozgrywamy i mecze ligowe i te o Puchar Polski. Dodatkowo rotujemy z trenerem Marcinem Cilińskim tak składami, by były one możliwie optymalne. Cieszą nas naprawdę dobre fragmenty naszej gry, choć pozostaje niedosyt, że nie udało się dziś zgarnąć kompletu punktów. Teraz czas na krótki odpoczynek i w poniedziałek wracamy na boisko, bo przed nami jeszcze kilka ważnych meczów.

31. kolejka III ligi

KGHM Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów 1:1 (1:1)
Bramki:
Kasprzak 3

KGHM Zagłębie II: 1. Bieszczad - 2. Borkowski, 3. Warpas, 4. Kasprzak, 5. Żmijewski, 6. Kruk, 7. Gołębiowski, 8. Więcek (81' 15. Nahrebecki), 9. Czuban, 10. Dudziński (46' 16. Sobków), 11. Sypek (46' 14. Ryś)

 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi