U-12 biała w Legnicy 25 kwi

U-12 biała w Legnicy

W sobotę na wyjazdowe spotkanie z Konfeksem Legnica udała się drużyna U12 Biała prowadzona przez trenera Przemysława Kotlarza. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim komentarzem po meczu.

25 kwi 2021 15:04

Trener Przemysław Kotlarz:

Staraliśmy się grać wysokim pressingiem, jednak nasi obrońcy nie doskakiwali do przeciwników. Wskutek czego tworzyły się wolne przestrzenie, które wykorzystywał przeciwnik. W przerwie skorygowaliśmy zachowanie/ustawienie i nie pozwalaliśmy przez praktycznie całą drugą połowę wyjść Konfeksowi z własnej połowy boiska. Dołożyliśmy do tego skuteczną grę 1x1, co pozwoliło nam strzelić 3 bramki. W drugiej połowie chłopcy pokazali ambicję, wolę walki i to, że potrafią grać w piłkę.

Zagłębie: Stępiń - Bużdygan, Korczowski, Halbersztadt, Hadalski, Krzyżanowski, Mirek, Ordon, Chojnacki oraz Buczek, Potocki, Żmuda.