U-15: Derby nasze! 1 maj

U-15: Derby nasze!

W derbowym pojedynku ze Śląskiem Wrocław triumfowała drużyna Zagłębia, która pokonała Wojskowych 2:1. Zapraszamy na krótki raport z tego spotkania oraz komentarz szkoleniowca Marka Sinkiewicza.

1 maj 2021 17:00

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Trener Marek Sinkiewicz: To był dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Do 60. minuty w pełni kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania, będąc niewątpliwie stroną dominujaca, która dłużej utrzymywała się przy piłce. Graliśmy skutecznie w obronie, spokojnie budując grę poprzez stwarzanie kolejnych sytuacji podbramkowych. Szkoda nam niewykorzystanych sytuacji, gdyż spokojnie mogliśmy zamknąć to spotkanie, a  nie wykorzystaliśmy choćby rzutu karnego. Ostatnie 20 minut to dużo nerwowości w grze. Straciliśmy bramkę na 1:2 i mecz mocno się otworzył, jednak udało nam się wygrać i przywieść do Lubina trzy punkty.

9. kolejka RW CLJ U-15

Śląsk Wrocław 1:2 Zagłębie Lubin

Strzelcy bramek dla Zagłębia: Skoczylas 16', Reguła 30'

Zagłębie Lubin (skład): Szatkowski - Dorożko, Sobek (60' Kordus), Orlikowski, Sokołowski, Niedźwiedź (41' Dziewiatowski), Droździk (50' Szostak), Wandachowicz ('60 Gap), Skoczylas, Kaczmarek, Reguła (50' Stańczak).

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi