U-18: Remis na szczycie 1 maj

U-18: Remis na szczycie

Dziś swoje spotkanie rozegrali w podkrakowskich Myślenicach juniorzy starsi. Miedziowi zmierzyli się z liderem tabeli, Wisłą Kraków, z którą po zaciętym meczu zremisowali 2:2. Zapraszamy na krótki raport z tego spotkania wraz z komentarzem drugiego trenera zespołu, Przemysława Zatwarnickiego.

1 maj 2021 16:30

II trener Przemysław Zatwarnicki: Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu, szczególnie w drugiej połowie zaprezentowaliśmy się korzystnie. Nie da się ukryć, że przeciwnik dziś wysoko zawiesił nam poprzeczkę. W pierwszej połowie dużym problemem dla nas była niezwykle agresywna gra rywali oraz nasze problemy z grą w ataku pozycyjnym. Na drugą połowę to my wyszliśmy bardziej zmotywowani i agresywni, poprawiliśmy też wspomnianą już grę w ataku pozycyjnym. Remis jest sprawiedliwym wynikiem, dobrze odzwierciedlającym przebieg spotkania.