U-17: Wygrana z Ruchem Chorzów 13 kwi

U-17: Wygrana z Ruchem Chorzów

W meczu 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów wygrywamy w Lubinie z zespołem Ruchu Chorzów 3:0. Bramki dla Zagłębia zdobyli Leszek Jagodziński i Jakub Sangowski.

13 kwi 2019 15:26

Autor AP KGHM Zagłębie

Mecz rozpoczęliśmy od szybkiego zdobycia bramki - w 5. minucie Leszek Jagodziński wykorzystał rzut karny, który sędzia podyktował za faul na Jakubie Malcu. W ciągu kolejnych minut "Miedziowi" podjęli jeszcze kilka prób zdobycia bramki, jednakże za każdym razem brakowało nieco celności. Do szatni zeszliśmy prowadząc 1:0. W drugiej odsłonie spotkania trenerzy Kwiatkowski i Stańko podjęli decyzję o dokonaniu pierwszej roszady w naszych szeregach - w 65. minucie na boisku pojawił się Bartosz Żyła, który zmienił grającego z nr 11 Dawida Hanca. Na kolejne bramki czekaliśmy do samej końcówki spotkania - najpierw piłkę w siatce umieścił Leszek Jagodziński, zdobywając swoją drugą już bramkę, a chwilę później, w 90. minucie, bramkarza Chorzowa pokonał Jakub Sangowski. W meczu 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pokonaliśmy Ruch Chorzów 3:0.

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 3:0