Z Piastem po 3 punkty 25 wrz

Z Piastem po 3 punkty

Już w sobotę rezerwy KGHM Zagłębia zmierzą się w Lubinie z Piastem Żmigród. Spotkanie 10. kolejki III grupy III ligi rozpocznie się punktualnie o godzinie 13:00 na boisku nr 4. Zapraszamy na zapowiedź tego meczu.

25 wrz 2020 10:10

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

“Miedziowi” po przymusowej przerwie radzą sobie bardzo dobrze. Mimo potknięcia z Wartą Gorzów, podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego w dwóch kolejnych spotkaniach zanotowali zwycięstwa. Najpierw wysoko pokonali Polonię-Stal Świdnica, później wygrali z MKS Kluczbork. Obecnie “Miedziowi” zajmują 8. miejsce w lidze z dorobkiem 12 punktów, ale trzeba podkreślić, że wciąż mają do rozegrania trzy zaległe spotkania. Swój ostatni mecz KGHM Zagłębie II rozegrało w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica. Na wyjeździe zmierzyli się z drużyną Zrywu Kłębanowice. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla lubinian.

Nasz rywal Piast Żmigród rozegrał do tej pory komplet spotkań. W dziewięciu meczach podopieczni trenera Kamila Sochy zdobyli 6 punktów i z bilansem jednego zwycięstwa, trzech remisów oraz pięciu porażek zajmują 17. miejsce.W ostatniej kolejce Piast mierzył się w domowym spotkaniu ze Ślęzą Wrocław. Nasi sobotni rywale musieli uznać wyższość swojego przeciwnika i mecz zakończył się wynikiem 0:1.

W poprzednim sezonie nasze zespoły mierzyły się ze sobą w 10. kolejce, dokładnie 5 października 2019 roku. Wówczas padł wynik remisowy 2:2. Bramki dla “Miedziowych” zdobyli Błażej Czuban i Bartosz Białek. Piast Żmigród zakończył sezon 19/20 pozycję niżej niż KGHM Zagłębie II, czyli na 17. miejscu. Do rewanżu nie doszło z powodu zawieszenia rozgrywek przez pandemię.

10. KOLEJKA III LIGI

26.09, g. 13:00 – boisko nr 4

KGHM Zagłębie II – Piast Żmigród

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi