Zapowiedź weekendu z CLJ 25 wrz

Zapowiedź weekendu z CLJ

Nadchodzący weekend to dla zespołów grających w CLJ kolejne ligowe mecze. "Miedziowi" zmierzą się z Arką Gdynia, Górnikiem Zabrze i FC Wrocław Academy. Zapraszamy na krótką zapowiedź tych spotkań.

25 wrz 2020 17:40

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

CLJ U-18

Zespół prowadzony przez trenerów Marcina Cilińskiego i Pawła Sochackiego zmierzy się na wyjeździe z Arką Gdynia w ramach 7. kolejki CLJ U-18. “Miedziowi” mają za sobą bardzo udany początek sezonu. Od rozpoczęcia rozgrywek zaliczyli tylko jedną porażkę i jeden remis w sześciu dotychczasowych spotkaniach. Z dorobkiem 13 punktów zajmują obecnie pozycję wicelidera ligi, ustępując jedynie drużynie Śląska Wrocław.

Tymczasem “żółto-niebiescy” z 6 punktami, po dwóch zwycięstwach i czterech porażkach, zajmują obecnie 12. miejsce. W ostatnim spotkaniu pokonali Lecha Poznań aż 5:0.

7. KOLEJKA CLJ U-18

26.09, g. 12:00 – Gdynia

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

CLJ U-17

Drużynę juniorów młodszych prowadzoną przez trenerów Sebastiana Szwedę i Przemysława Zatwarnickiego czeka domowy pojedynek z Górnikiem Zabrze w ramach 7. kolejki CLJ U-17. Lubinianie w ostatniej serii gier wygrali na wyjeździe z Odrą Opole 3:1 i obecnie zajmują 2. miejsce z dorobkiem 11 punktów.

Nasi rywale z województwa śląskiego mając na koncie 15 punktów, są obecnie liderem tabeli. W ostatniej kolejce zaliczyli swoją pierwszą ligową porażkę. Musieli uznać wyższość Śląska Wrocław, który w Zabrzu wygrał 3:1.

“Miedziowych” czeka trudne spotkanie, ale z pewnością dadzą z siebie wszystko.

7. KOLEJKA CLJ U-17

26.09, g. 15:30 – boisko nr 3

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

CLJ U-15

Drużyna prowadzona przez trenera Marka Sinkiewicza zmierzy się na wyjeździe z FC Academy Wrocław, w ramach 7. kolejki CLJ U-17. “Miedziowi” są obecnie liderem tabeli z dorobkiem 16 punktów. Wicelider, Raków Częstochowa, ustępuje nam tylko bilansem bramkowym. W ostatniej kolejce lubinianie pewnie pokonali Miedź Legnica 3:0.

Tymczasem nasi rywale zajmują obecnie 4. miejsce. Po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach i tej samej ilości porażek mają na swoim koncie 8 punktów. W ostatniej kolejce mierzyli się w derbach Wrocławia z drużyną Śląska. “Wojskowi” okazali się lepsi w tym meczu i wygrali 3:2.

7. KOLEJKA CLJ U-15

26.09, g. 12:00 - Wrocław

FC Academy Wrocław - Zagłębie Lubin

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi