Z Polonią Bytom bez punktów 22 maj

Z Polonią Bytom bez punktów

W sobotę druga drużyna KGHM Zagłębia udała się do Bytomia, aby powalczyć o kolejne trzy punkty. Pomimo dobrej gry zespół prowadzony przez trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego przegrał z Polonią Bytom 0:1 (0:1).

22 maj 2021 20:38

Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Trener Jarosław Krzyżanowski:

Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie stosując wysoki presing. Często odbieraliśmy piłkę na połowie przeciwnika i stwarzaliśmy sobie sytuację, po których między innymi dwa razy piłka lądowała na poprzeczce. Dobrze i bardzo dojrzale graliśmy w ataku pozycyjnym, co nie jest łatwe, gdy popatrzmy na to z kim, przyszło nam się dzisiaj mierzýć. Bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po jednej z nielicznych sytuacji, które stworzył zespół Polonii Bytom. W drugiej połowie kontynuowaliśmy naszą dobrą grę, lecz mimo kolejnych szans nie udało nam się zdobyć choćby goła wyrównującego. Nie jesteśmy zadowoleni z końcowego wyniku, ale postawa naszego zespołu na boisku wicelidera rozgrywek była bardzo budująca.

Polonia Bytom - KGHM Zagłębie II 1:0 (1:0)

KGHM Zagłębie II: 1. Kalinowski - 2. Kłudka, 3. Lepczyński, 4. Posmyk, 5. Hanc, 6. Kizyma, 7. Pieńko, 8. Dudziński, 9. Adamski (60' Sławiński) 10. Kusztal (75' Romanski), 11. Laskowski (70' Czuban).