Zagłębie Lubin U-8 wzięło udział w turnieju BellSport 2026!
W ubiegły weekend w Poroninie odbyła się kolejna edycja turnieju BellSport, w którym swój udział wzięła drużyna Zagłębia Lubin U-8. Miedziowi ostatecznie zakończyli zmagania na 8. miejscu.
23 cze 2026 10:01
Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com
Udostępnij
Akademia
W weekend 19-21 czerwca w miejsowości Poronin odbyła się XI edycja turnieju BellSport. Udział w rozgrywkach wzięło łącznie 36 zespołów m.in z Litwy, Chorwacji, Czech czy Słowacji. Nasi młodzi zawodnicy z zaangażowaniem i pasją rywalizowali z zespołami z Polski i zagranicy, zdobywając przy tym cenne doświadczenie. W fazie eliminacyjnej Miedziowi zajęli 2. miejsce w swojej grupie, co zapewniło im awans do CHAMPIONS LEAGUE. Ostatecznie nasz zespół zakończył zmagania na 8. miejscu. Gratulacje dla wszystkich zawodników za świetną postawę i walkę do końca!
