Mecz niewykorzystanych szans 8 sie

Mecz niewykorzystanych szans

W meczu 1. kolejki III ligi podopieczni trenerów Jarosława Krzyżanowskiego i Pawła Sochackiego podjęli w Lubinie Rekord Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się przegraną Miedziowych 1:2, a jedyne trafienie dla KGHM Zagłębia II zdobył Patryk Kusztal.

8 sie 2021 18:00

Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

Spotkanie inaugurujące sezon zdecydowanie lepiej rozpoczęli Miedziowi - najpierw w 1. minucie meczu groźny strzał na bramkę rywali oddał Jakub Sypek, a chwilę później swoich sił próbował Patryk Kusztal. Na nieszczęście lubinian dobrze dysponowany był dziś bramkarz Rekordu, który kilka razy skutecznie interweniował, uniemożliwiając tym samym sfinalizowanie akcji. Dość niespodziewanie na prowadzenie w 12. minucie za sprawą Szymona Wróblewskiego wyszli goście. Kolejno wspomniani już Sypek i Kusztal próbowali doprowadzić do wyrównania, oddając kilka mocnych strzałów, ale każdy z nich albo okazywał się być niecelnym, albo nie stanowił większego problemu dla Szumery. W 31. minucie dobrze z rzutu wolnego uderzył Kacper Laskowski, ale z precyzyjnie posłaną futbolówką poradził sobie golkiper Rekordu. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1.

Drugą odsłonę spotkania rozpoczęliśmy z nieco zmienionym składem - Kacpra Laskowskiego zmienił Kacper Zając. Naprzemienna wymiana ciosów przyniosła gole kolejno w 70. i 77. minucie. Najpierw do siatki Kacpra Bieszczada trafił Mucha, a następnie bramkę kontaktową dla rezerw KGHM Zagłębia zdobył Patryk Kusztal. Niestety do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie i tym samym mecz niewykorzystanych szans zakończył się przegraną Miedziowych 1:2.