Podsumowanie weekendu 13 wrz

Podsumowanie weekendu

Zapraszamy na podsumowanie ligowej rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych.

13 wrz 2021 11:32

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

II drużyna 

8. kolejka III ligi 

Polonia Bytom - KGHM Zagłębie II Lubin 1:2 

Stefański 7 - Kizyma 17, Kłudka 37 

KGHM Zagłębie II (skład wyjściowy): 1. Weirauch - 2. Kłudka, 3. Lepczyński, 4. Posmyk, 5. Hanc, 6. Kizyma, 7. Masiak, 8. Łakomy, 9. Sławiński, 10. Dudziński, 11. Kusztal. 

U-18 

5. kolejka CLJ U-18 

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3:1

Bramki: Łoboda 37, 62, Szafranek 56 - Lutostański 82

Zagłębie: 1. Steffen - 2. Kolan (75' 13. Maliszewski), 3. Sochań, 4. Karasiński, 5. Sobczak, 6. Kocaba (65' 15. Sygieniewicz), 7. Kozdroń, 8. Dzidek (60' 16. Terlecki), 9. Szafranek (60' 17. Nowak), 10. Łoboda (75' 18. Paraszczak), 11. Chmarek. 

U-17 

4. kolejka CLJ U-17 

Zagłębie Lubin - GKS Tychy 3:0 

Skoczylas 18, 38, Frankowski K. 88

Zagłębie: 1. Matys - 2. Zajac, 3. Panasiuk, 4. Fura, 5. Frankowski K., 6. Tarkowski, 7. Ausfeld (67' 13. Frankowski M.), 8. Bonikowski, 9. Skoczylas, 16. Starosta, 11. Świątek (60' 15. Moczyński).

U-16 

4. kolejka DLJM 

Górnik Polkowice - Zagłębie Lubin 0:9 

Kordus 23, Sowiecki 38, 75, 88, Sokołowski 44, Stańczak 49, Rogowski 52, Gregorski 56, Wandachowicz 90 

Zagłębie (skład wyjściowy): Pietruszewski - Kordus, Sokołowski, Rogowski, Wandachowicz, Sowiecki, Dziewiatowski, Gregorski, Kaczmarek, Rokita, Dorożko. 

U-15 

4. kolejka CLJ U-15 

Odra Opole - Zagłębie Lubin 0:4 

Bramki: Nowogoński D., Szulc, Dzhemaydin, Szpura

Zagłębie: 1. Matysek - 2. Michura (40' 14. Ratajczak), 3. Skrobich (40' 15. Szpura), 4. Raniś, 5. Solecki, 6. Zinkowski, 7. Wierszak, 8. Musiał, 9. Szulc, 10. Nowogoński K., 11. Nowogoński D. (55' 13. Dzhemaydin).

U-14 

Trener Patryk Koszarski: Opis przebiegu meczu można podzielić na dwie odsłony. Pierwsza połowa dużo gry w środkowym sektorze boiska przy dobrym zaangażowaniu obydwu zespołów. Druga połowa tu już bardzo dobra organizacja gry naszej drużyny z wieloma kreowanymi sytacjami bramkowymi. Zawodnicy Zagłębia byli bardzo aktywni, a zarazem skuteczni w swoich działaniach, co pozwoliło nam kontrolować posiadani piłki oraz przebieg spotkania.

5. kolejka I LW C1 Trampkarz 

Zagłębie II Lubin - Polonia-Stal Świdnica 5:0 

Kinasz 37, Fogt S. 43, Seweryn 50, Ligocki 57, Masztalerz 71

Zagłębie (skład wyjściowy): Słobodzian - Fogt J., Toprowski, Kowalski, Fogt S., Błauciak, Chmielowiec, Walczyk, Seweryn, Ligocki, Kinasz.

Grali także: Wiśniowski, Masztalerz, Bębas.

U-13 M

Trener Karol Gracz: Mecz od początku przebiegał po naszej myśli. Zawodnicy w znacznej części wykonywali zadania, które zostały im wyznaczone. Z treningu na trening, z meczu na mecz, wygląda to coraz lepiej. Cieszy fakt, że idziemy w dobrym kierunku.

4. kolejka II LW D1 Młodzik 

Zagłębie Lubin - Nysa Zgorzelec  

Zagłębie (skład wyjściowy): Bielak, Opaliński, Domaretskyi, Gendera, Wingert, Kossowski, Ngiuvu, Mirek, Jernutowski. 

U-13 B 

4. kolejka Legnica: III LO D1 Młodzik

Jaworzanka 1946 Jawor - Zagłębie II Lubin 

Zagłębie (skład wyjściowy): Żmuda, Żarczyński, Odron, Krzyżanowski, Grzelka, Bużdygan, Laskowski, Bąk, Opiłka.

U-12 M 

4. kolejka Legnica: IV LO D1 Młodzik 

Zagłębie Lubin - FA Głogów  

Zagłębie (skład wyjściowy): Kołodziej, Duszyński, Pirjanowicz, Sobczak, Rostkowski, Przepióra, Kaczorek, Wroński, Drzazga.  

U-11 M 

Turniej w Ząbkowicach Śląskich

Trener Łukasz Citków: Drużyna U-11 podczas ostatniego weekendu grała w Ząbkowicach Śląskich. Chłopcy mieli możliwość rywalizowania z czołowymi Akademiami w Polsce. Turniej na bardzo wysokim poziomie pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Rozgrywki zakończyliśmy na drugim miejscu, zgarniając takżę nagrodę indywidualną dla najlepszego strzelca turnieju. 

Zagłębie reprezentowali: Krasicki, Traczykowski, Dziadkiewicz, Witkiewicz, Buczek A., Drzazga A., Jadachowski, Karasiński J., Mazuro, Pałasik, Długołęcki.

U-7 

Turniej Ligi Trawiastej

Trener Karol Gracz: Pierwszy turniej najmłodszej drużyny w Akademii za nami. Rozegraliśmy 5 spotkań, w każdym z nich strzelaliśmy piękne bramki po akcjach indywidualnych jak i drużynowych. Najważniesze, że każdy z zawodników zszedł z boiska z uśmiechem na twarzy.

 

 

 

 

 

 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi