Z Cariną na remis 28 lip

Z Cariną na remis

W meczu kontrolnym z Cariną Gubin druga drużyna KGHM Zagłębia zremisowała 1:1. Bramkę dla Miedziowych zdobył Oliwier Sławiński.

28 lip 2021 20:30

Początek spotkania przebiegł pod wyraźną przewagą zawodników prowadzonych przez trenera Jarosława Krzyżanowksiego. Pierwszą groźną sytuację w 3. minucie przeprowadził Bogacz, który przytomnie wycofał piłkę do swojego kolegi z drużyny, jednak strzał pomocnika Miedziowych okazał się niecelny. Przez pierwszy kwadrans oba zespoły próbowały jak najdłuższej utrzymywać się przy futbolówce. W 22. minucie dobrą sytuację na zdobycie miał Pieńko, jednak jego strzał przeleciał tuż obok lewego słupka bramkarza. W 28. rzut rożny z boku boiska wykonywał Laskowski, który odnalazł niepilnowanego Rogalskiego, ale jego strzał przeleciał tuż obok bramki. W 36. minucie dobrą sytuacją na strzelenie bramki mieli piłkarze Cariny. Rzut wolny z okolic 25 metrów wykonywał jeden z zawodników przyjezdnych, który dośrodkował piłkę na dalszy słupek bramki, jednak ze strzałem głową poradził sobie Steffen. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 0:0.

Od początku drugiej połowy na boisku pojawili się Więcek oraz Sobczak. W 49. minucie groźną sytuację przeprowadzili goście. Piłkę z boku boiska otrzymał napastnik Cariny Gubin, który dobrze odnalazł się w polu karnym Miedziowych, jednak jego strzał obronił Steffen. W 55. minucie na boisku pojawiło się 4 nowych zawodników: Czuban, Chmarek, Sławiński oraz Masiak. W 61. minucie w końcu Miedziowi wyszli na prowadzenie. Dobre prostopadłe podanie otrzymał Czuban, który wyłożył piłkę Sławińskiemu, a ten bez problemu umieścił piłkę w pustej bramce. W 66. minucie goście otrzymali rzut karny, który na bramkę zamienił zawodnik Cariny. Minutę później doszło do kilku zmian w naszym zespole. Na boisku pojawili się Czerwiński, Dzidek oraz Kolan. W 82. minucie Miedziowi otrzymali rzut karny, jednak Czuban nie zdołał pokonać bramkarza z 11 metra. Był to ostatni aspekt tego spotkania, który zakończył się remisem 1:1.