Zespół U-14 na turnieju Podhale CUP 1 gru

Zespół U-14 na turnieju Podhale CUP

Drużyna Zagłębia Lubin do lat 14 w ostatni weekend listopada brała udział w turnieju Jurkowski CUP (Podhale CUP), który odbył się w Ochotnicy Dolnej i Tylmanowej. Podopieczni trenera Mateusza Kurca zakończyli rywalizację bez porażki, a nawet żadnej straconej bramki.

1 gru 2023 08:51

Fot. akademiakghm.com
Autor akademiakghm.com

Udostępnij

Akademia

W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów m.in. Odra Wodzisław, SEMP Warszawa czy FC Lwów. Rywalizacja trwała dwa dni, a Zagłębie Lubin U-14 rozegrało łącznie osiem spotkań. Warto zaznaczyć, że nasza drużyna była jedną z najlepszych w całej stawce. Podopieczni trenera Mateusza Kurca nie przegrali ani razu i zachowali czyste konto w każdym starciu. Łącznie zaowocowało to zajęciem drugiego miejsca, naszą drużynę wyprzedziła tylko Semp Warszawa, która mogła się pochwalić lepszym bilansem bramkowym. 

Plan

Turnieje
mecze ligowe
sparingi

W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych rozgrywek.

Wyniki

Turnieje
mecze ligowe
sparingi