Zagrają z Orlą Wąsosz 5 lut

Zagrają z Orlą Wąsosz

W sobotę o godzinie 13:30 na boisku nr 5 Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie drużyna U-18 rozegra spotkanie towarzyskie z Orlą Wąsosz. Zapraszamy na zapowiedź tego nadchodzącego meczu.

5 lut 2021 08:44

Orla Wąsosz zajmuje obecnie przedostanie, 18. miejsce w IV lidze "Koleje Dolnoślaśkie Zachodnia". Na swoim koncie gromadzi 11 punktów, wyprzedzając tym samym o trzy punkty Lotnik Jeżów Sudecki. Po raz ostatni w rundzie jesiennej drużyna wybiegła na boisko 21 listopada 2020 roku, przegrywając z zawodnikami KS Legnickie Pole 1:2. Jedyną bramkę dla swojej drużyny zdobył w 18. minucie Kamil Nowak. Pierwsze spotkanie po wznowieniu rozgrywek drużyna rozegra 6 marca ze znajdująca się na 14. miejscu Kuźnią Jawor.

Po pierwszej części sezonu zespół Marcina Cilińskiego zajmuje 3. miejsce w tabeli, gromadząc na swoim koncie 32 punty. Do pierwszej Wisły Kraków traci dwa oczka. Ostatni mecz rundy jesiennej drużyna U-18 występująca w Centralnej Lidze Juniorów zagrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a bramkę dla Miedziowych zdobył w 67' minucie Milan Posmyk. Do rundy wiosennej zespół U-18 podejdzie ze zmienionym duetem trenerskim. U boku Marcina Cilińskiego zobaczymy Przemysława Zatwarnickiego, który po przejściu Pawła Sochackiego do pierwszej drużyny KGHM Zagłębia Lubin, zajął jego miejsce.

Pierwsze spotkanie w drugiej fazie sezonu drużyna rozegra u siebie 6 marca z Cracovią.